Tijd
&
Plaats
Muziek
Activiteiten
Livestreams
Contact
Inloggen
Nieuw evenement
Activiteiten
Zoeken
Begindatum activiteit
Einddatum activiteit
Zoeken
Activiteit
28 mrt.
Internationale Christelijke Gezinspolitiek
donderdag 20:00-22:00 | Leerbroek
Activiteit
30 mrt.
Passie- en Paasconcert
zaterdag 19:30-21:00 | Gouda
Activiteit
30 mrt.
Borrel/Spel/Ontmoetingsavond voor JongVolwassenen
zaterdag 19:45-23:15 | Hardinxveld-giessendam
Activiteit
01 apr.
Autopuzzelrit (2e paasdag)
maandag 13:00-20:00 | Ermelo
Activiteit
01 apr.
Auto-en fietspuzzeltocht t.b.v. St. Ontmoeting
maandag 13:30-14:30 | Terwolde
Activiteit
01 apr.
2de Paasdag. Wandeltocht, struinen door de duinen
maandag 14:00-15:00 | Katwijk zh
Activiteit
01 apr.
Wandeltocht met event. rondleiding door Grote kerk
maandag 14:30-15:30 | Wijk en aalburg
Activiteit
03 apr.
Minisymposium over de kerkvader Ambrosius
woensdag 13:15-16:15 | Apeldoorn
Activiteit
03 apr.
Appelavond Veenendaal, st. Bijbels Beraad M/V
woensdag 19:30-22:00 | Veenendaal
Activiteit
04 apr.
Diaklankbeeld met samenzang
donderdag 19:30-21:30 | Kootwijkerbroek
Activiteit
04 apr.
Puritein Thomas Brooks
donderdag 19:45-21:30 | Noordeloos
live
Activiteit
05 apr.
Christelijke gemeente én school in de stad
vrijdag 19:45-22:00 | Gouda
Activiteit
06 apr.
Lentefair te Nieuw-Lekkerland
zaterdag 09:00-15:00 | Nieuw-lekkerland
Activiteit
06 apr.
2e hands kledingverkoop
zaterdag 09:30-11:30 | Nunspeet
Activiteit
06 apr.
Voorjaarsmarkt
zaterdag 10:00-14:30 | Polsbroek
Activiteit
06 apr.
Contactdag Voorjaar Winstuitverlies
zaterdag 10:15-15:00 | Nederhemert
Activiteit
06 apr.
Voorjaarsbijeenkomst AVGG
zaterdag 14:00-16:30 | Gouda
Activiteit
06 apr.
Prof. De Reuver spreekt over Openbaring en ervaring
zaterdag 14:00-16:45 | Lienden
Activiteit
06 apr.
Jongerenavond Regio Midden (OGGiN)
zaterdag 19:30-22:00 | Barneveld
Activiteit
09 apr.
Appelavond Damwoude, Bijbels Beraad M/V
dinsdag 19:30-22:00 | Damwald
Activiteit
09 apr.
Vormingscolleges in Staphorst door dr. Bart Jan Spruyt
dinsdag 19:30-22:00 | Staphorst
Activiteit
11 apr.
Lezing over (helpen) leven na stilgeboorte
donderdag 19:30-22:00 | Nunspeet
Activiteit
11 apr.
Regioavond Zeeland - Vereniging een Handreiking
donderdag 19:30-22:00 | 's-gravenpolder
live
Activiteit
11 apr.
Toerustingsavond op de Veluwe voor jong én oud
donderdag 19:45-22:15 | Ermelo
Activiteit
13 apr.
SGP-jongerendag
zaterdag 09:30-15:30 | Utrecht
Activiteit
13 apr.
Boerenerfmarkt
zaterdag 10:00-15:30 | Zwartebroek
Activiteit
13 apr.
Voorjaarsmarkt
zaterdag 10:00-15:30 | Krimpen aan den IJssel
Activiteit
13 apr.
JeugdContactAvonden Regio West 16+ (O)GGiN
zaterdag 19:45-22:00 | Papendrecht
Activiteit
13 apr.
‘O, die trein!’ – Kamp Westerbork
zaterdag 20:00-22:00 | Ede gld
Activiteit
17 apr.
Online informatieavond burn-out
woensdag 19:45-20:45 | A
Activiteit
17 apr.
Regioavond Vereniging Een Handreiking
woensdag 19:45-22:00 | Krimpen aan den ijssel
Activiteit
18 apr.
Regioavond Veluwe Vereniging 'Een Handreiking'
donderdag 19:30-22:00 | Nunspeet
Activiteit
18 apr.
Regioavond Een Handreiking - Gelderse Vallei
donderdag 19:45-22:00 | Veenendaal
Activiteit
18 apr.
Spreker Evangelist Jan van Dooijeweert
donderdag 20:00-21:30 | Veenendaal
Activiteit
19 apr.
Inleiding boekje Naamloos verdriet
vrijdag 19:30-22:30 | Gouda
Activiteit
20 apr.
Betuwse Lentetocht
zaterdag 09:00-16:30 | Geldermalsen
Activiteit
20 apr.
Verkoopdag Maasheim Puttershoek
zaterdag 10:00-16:00 | Puttershoek
Activiteit
20 apr.
Verkoping Bethábara International School
zaterdag 10:00-14:30 | Veenendaal
Activiteit
20 apr.
Ingebruikname Strubbe positief
zaterdag 16:00-17:00 | Amersfoort
Activiteit
24 apr.
Ontdek wat bij je past!
woensdag 19:45-20:45 |
live
Activiteit
03 mei
Thema avond
vrijdag 20:00-22:00 | Gouda
Activiteit
04 mei
Lentemarkt
zaterdag 09:30-14:30 | 's-Gravenzande
Activiteit
04 mei
Psalmzangmiddag
zaterdag 14:00-15:30 | Rhenen
live
Activiteit
04 mei
Thema middag
zaterdag 15:30-17:00 | Urk
Activiteit
04 mei
Jongerenavond Regio Midden (OGGiN)
zaterdag 19:30-22:00 | Barneveld
Activiteit
04 mei
JeugdContactAvonden Regio West 16+ (O)GGiN
zaterdag 19:45-22:00 | Papendrecht
Activiteit
11 mei
Zomermarkt
zaterdag 10:00-14:30 | Barneveld
Activiteit
11 mei
Verkoop
zaterdag 10:00-14:00 | Genemuiden
Activiteit
18 mei
Fietspuzzeltocht t.b.v. stichting Timotheos
zaterdag 09:30-15:30 | Barneveld
Activiteit
18 mei
Rien Mouw en Arthur de Jong
zaterdag 14:30-16:30 | Hardinxveld-giessendam
Activiteit
21 mei
Vormingscolleges in Staphorst door dr. Bart Jan Spruyt
dinsdag 19:30-22:00 | Staphorst
Activiteit
22 mei
Nadenken over verlies en rouw
woensdag 19:45-20:45 |
live
Activiteit
25 mei
JeugdContactAvonden Regio West 16+ (O)GGiN
zaterdag 19:45-22:00 | Papendrecht
Activiteit
28 mei
Israëlvrouwenochtend
dinsdag 10:00-12:00 | Geldermalsen
Activiteit
29 mei
Webinar 'Kennismaken met het Process Communication
woensdag 19:45-20:45 |
live
Activiteit
01 jun.
Verkoping & Rommelmarkt
zaterdag 10:00-15:00 | Oosterland
Activiteit
01 jun.
Siloah Big Shopper Dag
zaterdag 10:00-14:00 | Bodegraven
Activiteit
01 jun.
Jongerenavond Regio Midden (OGGiN)
zaterdag 19:30-22:00 | Barneveld
Activiteit
07 jun.
JeugdContactAvonden Regio West 16+ (O)GGiN
vrijdag 19:45-22:00 | Papendrecht
Activiteit
15 jun.
Zomermarkt Ederveen Helpt
zaterdag 10:00-15:00 | Ederveen
Activiteit
18 jun.
Vormingscolleges in Staphorst door dr. Bart Jan Spruyt
dinsdag 19:30-22:00 | Staphorst
Activiteit
24 aug.
Stichting Timotheos - Zomermarkt & fietstocht 2024
zaterdag 10:00-16:00 | Veenendaal
Activiteit
21 sep.
Verkoping t.b.v. Stichting Bethlehem
zaterdag 09:30-15:00 | Hendrik-ido-ambacht
Activiteit
21 sep.
Adullam verkoping Werkendam
zaterdag 10:00-15:00 | Werkendam